סל המוצרים

סגור

Album boxes

אריזות אלבומים

אריזת פרימיום

כל אלבום שיוצא מליאל מוכנס אל תוך אריזה שתשמור עליו מפני פגיעות שעלולות להיגרם לו. כברירת מחדל אנו משתמשים באריזות סטנדרטיות, אך לאלו מכם שרוצים לקחת את הנושא צעד אחד קדימה ולהשלים את ההצגה באמצעות קופסה ייחודית – אנו מציעים את אריזות הפרימיום שלנו.

 

זמין לאלבומים בגדלים הבאים:

LANDSCAPE
PORTRAIT
SQUARE

אריזת פרימיום

אריזות הפרימיום הן כל מה שנותר לכם בשביל להפוך את האלבומים שלכם למושלמים. בדומה לאלבומים, גם האריזות ניתנות להתאמה אישית ובחירה מלאה ממגון בדי פשתן שלנו. על הקופסה ניתן להדפיס את לוגו שלכם, אתם בוודאי יכולים כבר לדמיין את התוצאה…

חומרי כריכה לאריזות פרמיום

אריזת סטנדרט

אריזות הסטנדרט שלנו עשויות מחומר קשיח ובעלות ציפוי קראפט. אריזות אלו מצורפות כברירת מחדל לכל אלבום שיוצא מליאל אלבומים.
לפני הכל

אנחנו מתחייבים לספק לכם

חומר גלם איכותי

המוצרים שלנו מכילים את חומרי הגלם האיכותיים ביותר בשוק ועוברים תהליך קפדני בסטנדרטים גבוהים, הכולל בדיקה מעמיקה של צוות בקרת האיכות מיד בסיום תהליך הייצור.

הדפסה מלאת חדות וצבע

הקבצים המיועדים להדפסה עוברים בקרת איכות מקצועית הכוללת תיקוני צבע ורק לאחר מכן יוצאים להדפסה באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם, המבטיח איכות תמונה מדהימה.

זמני ייצור מהירים

מרבית האלבומים שנכנסים לתהליך הייצור מוכנים לשילוח או איסוף עצמי בתוך 5 ימי עסקים בלבד מרגע השלמת ההזמנה ובמקרים אחרים אף קודם לכן.

התרשמתם? עכשיו אפשר להתחיל!
( ללקוחות רשומים בלבד )
פעם ראשונה בליאל אלבומים ?

הצטרפו עוד היום !

אם אתם צלמים מקצועיים, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת ליאל! אנא השלימו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם.


    התקשר השאר פרטים
    Scroll To Top דילוג לתוכן Sidebar

    לקוחות יקרים שימו לב, האתר מומלץ לצפייה ושימוש בדפדפן Chrome (להורדה מכאן) וזאת על מנת לספק לכם חוויית גלישה מקסימלית ומניעת בעיות תאימות שונות הקיימות בדפדפנים אחרים. תודה והמשך גלישה מהנה, ליאל אלבומים.